Kongre Oturum Türü
Kongre Yılı
Kategoriler
Hepsini Seç
Kongreler
27. Ulusal Üroloji Kongresi (2018) / Video İçerikleri Henüz Yüklenmemiştir.
26. Ulusal Üroloji Kongresi (2017) / Video İçerikleri Henüz Yüklenmemiştir.
25. Ulusal Üroloji Kongresi (2016) / Video İçerikleri Henüz Yüklenmemiştir.
Video
ÜRO Akademi

Bunları deneyebilirsiniz: ProstatOnkolojik

 

Kongre Oturum Türü
Kongre Yılı
Kategoriler
Hepsini Seç
Kongreler
27. Ulusal Üroloji Kongresi (2018) / Video İçerikleri Henüz Yüklenmemiştir.
26. Ulusal Üroloji Kongresi (2017) / Video İçerikleri Henüz Yüklenmemiştir.
25. Ulusal Üroloji Kongresi (2016) / Video İçerikleri Henüz Yüklenmemiştir.
Video
ÜRO Akademi

Bunları deneyebilirsiniz: ProstatOnkolojik


Üyelik Kullanım Koşulları

Madde 1. Yasal bilgi

“Bu sayfada Türk Üroloji Derneği “ÜROTÜRK” olarak yazılacaktır.

Bu web sitesi, Türk Üroloji Derneği’ne ait olan Türkiye kanun ve yasaları uyarınca, kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. E-posta adresi: [email protected] Telefon: (212) 232 46 89- (212) 241 76 62

Madde 2. Tanımlar

Aşağıdaki şartlar taraflarca aşağıdaki şekilde tanımlanır:

“Olumlu tıklama”: bir tıklama “evet” veya kabulün elektronik versiyonudur;

“Kullanıcı hesabı”: Kullanıcıya kişisel ve özel olan web sayfaları şeklinde sanal bir alan belirler;

“Hizmetler”: çevrimiçi olarak erişilebilen ve kullanıcı hesabında sunulan özellikler grubunu belirler;

“Kullanıcı”: Bir kullanıcı hesabına sahip olan herhangi biri için genel tanım.

“Web sitesi”: https://www.uro365.org/

Madde 3. Amaç

Bu Genel Kullanım Koşulları, söz konusu kullanıcı hesabına eklenmiş kullanıcıların hak ve yükümlülükleri ile birlikte kullanıcı hesabına erişim ve kullanım koşullarını tanımlamayı amaçlamaktadır.

Madde 4. Önkoşullar

Kullanıcı, aşağıdaki tüm ön koşullara uyduğunu garanti eder:

Tescil gününde yasal yaşta olması;

Bu Genel Kullanım Koşullarına uygun olarak girişimler yapabilme;

Kullanıcı hesabına erişim sağlayan bilgisayar donanımına sahip olmak;

Geçerli bir e-posta adresine sahip olmak (yalnızca bir kullanıcı hesabı oluşturmak için zorunlu)

Kullanıcı, bu Genel Genel Kullanım Koşullarını tarayıcısının veya bilgisayarının standart özelliklerini kullanarak kaydedebileceğini ve yazdırabileceğinin farkındadır.

Madde 5. Genel Kullanım Koşullarının Kabulü

Kullanıcılar, Türk Üroloji Derneği tarafından sunulan hizmetler ile ilgili tüm gerekli bilgileri aldıklarını ve buradaki Genel Kullanım Koşullarını kesinlikle kabul ettiklerini beyan ederler.

Kullanıcılar şunları söyledi:

Kullanıcı hesabının hangi koşulların altında çalıştığının farkında;

Buradaki Genel Kullanım Koşullarına uygun olarak kullanıcı hesabının normal erişimi ve kullanımı için teknik becerilere sahip;

Önkoşullara uymak.

Bu Genel Kullanım Koşulları aşağıdaki gibi kabul edilir:

Bir kullanıcı hesabı oluşturarak, Kullanıcı bu Genel Kullanım Koşullarının kabul edilmesi tıklamalar ile ifade edildiğinden, taahhüdünün yazılı veya elektronik bir imza gerektirmediğini kabul ve beyan eder.

Madde 6. Uygulanabilirlik

Kullanıcılar, ancak burada belirtilen Genel Kullanım Koşullarını kabul ettikleri takdirde, kullanıcı hesabında sunulan hizmetlerden yararlanabilirler.

Buradaki Genel Kullanım Koşulları, ‘Genel Kullanım Koşullarını Kabul Etme’ paragrafına uygun olarak, Kullanıcı tarafından kabul edildikleri andan itibaren uygulanabilir.

Türk Üroloji Derneği, buradaki Genel Kullanım Şartlarında gerekli ve ilgili gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

Türk Üroloji Derneği, Kullanıcılara, Genel Hüküm ve Koşullardaki değişiklikleri veya güncellemeleri, en son Genel Hüküm ve Koşullar geçerli olmadan önce makul bir süre içerisinde web sitesi aracılığıyla bildirir.

Kullanıcı, bu tür değişikliklerden veya güncellemelerden haberdar edildikten sonra, reddederse, önceden haber vermeksizin kullanıcı hesabını kapatabilir veya onaylamaya karar verebilir. Kullanıcı, kapatmadan önce kullanıcı hesabının herhangi bir kullanımından sorumlu kalır.

Kullanıcı hesabının oluşturulduğu sırada Web Sitelerinde gösterilen Genel Kullanım Koşulları, daha önce basılmış herhangi bir basılmış sürüm üzerinde geçerli olacaktır.

Kullanıcılar, geçerli Genel Kullanım Koşullarına istedikleri zaman erişebilirler.

Madde 7: İçerik Ürünleri ve Servisler

Web siteleri ve ÜROTÜRK’e katkıda bulunanlar ve / veya üçüncü şahıslar tarafından sağlanan metin, grafik, resim ve diğer materyaller dahil olmak üzere tüm bileşen unsurları, yalnızca genel eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini almamalıdır. Tıbbi tavsiye almak isteyenler daima doktorlarına veya başka bir tıbbi uzmana danışmalıdır.

ÜROTÜRK, Web sitelerinde yapılan tüm açıklamaları veya görüşleri destekleyemez. ÜROTÜRK’ün sahip olduğu kardiyoloji alanındaki engin mesleki bilgi ve bilimsel uzmanlık ne olursa olsun, ÜROTÜRK doğruluğunu, doğruluğunu, güvenilirliğini, eksiksizliğini veya alaka düzeyini belirlemek için tüm bilgileri inceleyemez.

Web Sitelerinin bileşen bilgileri, profesyonel tıbbi tavsiye veya tıbbi bakımın yerine geçecek şekilde tasarlanmamıştır. Herhangi bir tıbbi tedaviye başlamadan önce tıbbi bir uzmanın tavsiyesi her zaman aranmalıdır. Bu amaçla, Web Sitelerinde yer alan tüm bileşen bilgileri yalnızca eğitim amaçlıdır. ÜROTÜRK ve tüm personeli, temsilcileri ve üyeleri, Web Sitelerinde yer alan bilgilerle ilgili her türlü garantiyi ve beyanı reddeder. Bu, yukarıda belirtilen İnternet Siteleri bilgilerinden türetilen zımni garantileri ve koşulları içerir. ÜROTÜRK, İnternet Sitelerine herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir bilgi, ürün ve / veya hizmet ekleme, değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutar.

Belirli içeriğe erişim yalnızca, ÜROTÜRK’ün ücretsiz olarak sunduğu güvenli ve kişiselleştirilmiş hesap olan ÜROTÜRK’e kayıt yaptıran kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Benzer şekilde, diğer belirli içeriğe erişim, belirli bir ürün veya hizmete abonelik yapılması veya üyelik / kullanıcı statüsüne bağlıdır.

ÜROTÜRK, İnternet Sitelerinden bağlantı verilen sitelerdeki bilgi ve / veya materyallerle ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.

Madde 8. Kullanıcı hesabına erişim

Kullanıcı hesabı Kullanıcıya temel olarak aşağıdaki hizmetleri sunar:

Özellikle, Kullanıcının bilgilerini değiştirmesine, haber bültenlerine abone olmasına veya önceki satın alımlarının geçmişini almasına izin veren kullanıcı profilinin yönetimi;

“Ürünler ve hizmetler” alanından ürün veya hizmet satın almak;

Normal veya özel bir üye olarak Türk Üroloji Derneği’ne üyelik başvurusu;

Çevrimiçi kaydın kullanıcı hesabı aracılığıyla kongre düzenlemelerine izin veren kongre oturumları planlayıcısı;

Kongre planlaması;

Profesyonel bir ağ.

Kullanıcı hesabına, yalnızca kullanıcı bilgilerini kullanarak giriş yaptıktan sonra erişilebilir: kullanıcı adı ve şifre.

Kullanıcı kaydı ve hesabının oluşturulması Web Sitelerinde bulunan bir kayıt formu ile gerçekleştirilir.

Çevrimiçi bir form aracılığıyla kayıt prosedürü aşağıdaki adımlardan oluşur:

Adım 1: İnternet kullanıcısı, özellikle zorunlu olarak işaretlenmiş alanları doldurmak için bir kayıt formu doldurur. Verilen bilgiler doğru olmalı ve Kullanıcılar Türk Üroloji Derneği tarafından talep edilmesi halinde doğru olduğunu ispat etmek zorunda kalabilirler.

Adım 2: Kullanıcı, ilgili kutucuğu işaretleyerek Genel Kullanım Şartlarını kabul eder ve kabul eder; Kullanıcı Genel Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsa, kullanıcı hesabının oluşturulmasına izin verilmez.

Adım 3: Form Kullanıcı tarafından uygun şekilde doldurulduktan ve onaylandıktan sonra, kayıt işlemini tamamlamak için Kullanıcının e-posta adresine bir e-posta gönderilir. E-posta mesajı, Kullanıcının hesabını etkinleştirmesini sağlayan bir köprü metni bağlantısı içerir.

Adım 4: Köprü metni bağlantısına tıkladığınızda, Kullanıcı ilk defa oturum açabileceği bir bağlantı modülüne yönlendirilir. Kullanıcıya, kullanıcı hesabının başarılı bir şekilde kaydedildiğini ve oluşturulduğunu onaylayan bir e-posta gönderilecektir.

8.1 Kullanıcı adı / şifre

Kullanıcı kaydolurken sağlanan bilgilerin doğruluğunu sağlar.

Kullanıcı, kullanıcı adı ve şifresinin güvenliğinden ve gizliliğinden yalnızca kendisi sorumludur.

Şifre kesinlikle özel ve gizlidir.

Kullanıcı, kullanıcı adı ve şifresinin tamamen gizli tutulmasını sağlamayı taahhüt eder ve özellikle, adı geçen şifreyi düzenli aralıklarla değiştirmeniz şiddetle önerilir.

Şifre kullanımının kullanıcı adına yapıldığı varsayılmaktadır.

Kullanıcı, kaybolması, unutulması veya gönüllü olarak veya istemsiz olarak üçüncü şahıslara ifşa edilmesi durumunda şifresini derhal değiştirir. Bu şifre alma işlevi aracılığıyla çevrimiçi yapılabilir.

Kullanıcı adı ve şifre değiştirme, “Profilimi görüntüle” sekmesi altındaki “Şifremi değiştir” formuna erişerek yapılması gereken çevrimiçi bir işlemdir.

Kullanıcı, yukarıda belirtilen şartlar altında bir şifre değişikliği talep edene kadar şifresinin kullanımından tek başına sorumludur.

Türk Üroloji Derneği, dolandırıcılık veya kötüye kullanımdan veya herhangi bir kullanıcı adı ve / veya şifrenin gönüllü veya istemsiz bir şekilde ifşa edilmesinden sorumlu tutulamaz.

8.2 Kullanıcı hesabının kapatılması ve kaldırılması

Her iki taraf da kullanıcı hesabını istediği zaman kapatabilir ve bu Genel Kullanım Koşulları iptal edilebilir. Bu işlemle ilgili tüm ayrıntılar için, lütfen Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamıza bakın.

Ancak, kullanıcı kapatılmadan önce kullanıcı hesabının herhangi bir kullanımından sorumlu kalır.

Kullanıcı hesabının bu şekilde kaldırılması, herhangi bir şekilde herhangi bir tazminat veya Müşteri tarafından ödenen herhangi bir tutarın geri ödenmesine neden olmaz.

Madde 9. Teknik destek

Türk Üroloji Derneği, hizmetleri tüm kullanıcılara mümkün olan en iyi şekilde sunmaya çalışacaktır.

Bununla birlikte, Türk Üroloji Derneği, sunulan hizmetlerin tam teknik uygunluğunu sağlayamaz; bunlar yalnızca Kullanıcıların yazılımı ve donanım ortamı tarafından destekleniyorsa düzgün ve sorunsuz çalışabilir.

Türk Üroloji Derneği’nde Kullanıcıya, kullanıcı hesabındaki mevcut hizmetlerin kullanımıyla ilgili tüm gereklilikleri karşılamak ve şikayetleri toplamak için tasarlanmış bir özellik sunar.

Kullanıcı, kullanıcı hesabında sunulan hizmetlerden herhangi birine erişmekte ve / veya kullanmakta zorlanıyorsa, Türk Üroloji Derneği’ne ulaşmak için her zaman uygun formu kullanabilir.

Madde 10. Türk Üroloji Derneği’nin Yükümlülükleri

10.1 Hizmetlerin kalitesi

Türk Üroloji Derneği, kaliteli hizmetler sunmaya ve Kullanıcıların iletişim araçlarını ellerinden en iyi şekilde kullanmalarına olanak tanımaktadır.

İnternetin doğası ve karmaşıklığı, özellikle de teknik performansı ve bilgi erişimi, talebi veya aktarımı için cevap verme süreleri nedeniyle, Türk Üroloji Derneği, Avrupa Birliği’nde verilen hizmetlere erişim ve kullanım için en iyi çabayı göstermektedir. Son teknoloji. Türk Üroloji Derneği, hizmetlere erişmek için kullanıcı hesabının tam erişilebilirliğini veya kullanılabilirliğini garanti edemez.

Türk Üroloji Derneği, kullanıcının BT ekipmanının yanlış çalıştırılmasından veya İnternet erişiminden sorumlu tutulamaz.

10.2 Bakım ve yükseltme

Türk Üroloji Derneği, Kullanıcılara verimli hizmetler sunmak için elinden geleni yapmaktadır. Hizmetlerin en iyi çalışma koşullarını sürdürmek için uygun kaynakları kullanmayı taahhüt eder.

Türk Üroloji Derneği, önceden haber vermeksizin veya herhangi bir tazminat ödemeden, kullanıcı hesabını geçici olarak kapatmak veya yükseltme, bakım işlemleri, modifikasyonları veya işletim yöntemleri ve özelliklerinde yapılan değişiklikler gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hizmetlere erişim hakkını saklı tutar.

Türk Üroloji Derneği, bu değişikliklerden ve / veya kullanıcı hesabının veya hizmetlerin geçici olarak temin edilememesinden kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Türk Üroloji Derneği, herhangi bir zamanda, kullanıcı hesabını ve teknolojideki değişime bağlı olarak sağlanan hizmetleri ekleme veya değiştirme hakkını saklı tutar ve kullanıcıları bu konuda bilgilendirir.

Madde 11. Kullanıcı yükümlülükleri

11.1 Uyumlu kullanım

Kullanıcı, hizmetlerin kullanımından ve kullanıcı hesabında yapılan faaliyetlerden sorumludur.

Kullanıcı, bu Genel Kullanım Koşullarına uygun olarak kullanıcı hesabını adil ve doğru bir şekilde kullanmayı taahhüt eder; Kullanıcı hesap kuralları, yürürlükteki yasalar ve düzenlemeler, kamu düzeni ve ahlak ve üçüncü şahısların hakları ile tutarlı bir şekilde davranır.

Kullanıcı, Türk Üroloji Derneği, diğer kullanıcılar veya üçüncü şahıslar ile ilgili olarak yasadışı veya sahtekarlık içeren davranışlardan kaçınmalıdır.

Kullanıcı, özellikle talep edilmemiş reklam veya spam veya e-posta zinciri mektupları göndermek için, e-posta adresleri gibi, manuel veya otomatik olarak, diğer kullanıcılarla ilgili rızası olmadan, herhangi bir şekilde herhangi bir biçimde toplamaktan kaçınacaktır.

Genel olarak, Kullanıcı, hizmetlerin veya kullanıcı hesabının kullanımında bulunan herhangi bir sorunun Türk Üroloji Derneğine bildirmeyi taahhüt eder.

11.2 Güvenlik

Kullanıcı hesabı otomatik bir veri yönetim sistemidir.

Kullanıcı, izinsiz olarak kullanıcı hesabına tamamen veya kısmen erişmek veya bunlardan uzak durmaktan kaçınacaktır. Kullanıcı, Türk Üroloji Derneği tarafından sağlanan ara yüzden başka bir erişim yöntemi kullanamaz. Eğer böyle bir yöntem keşfedilirse veya Kullanıcı yanlışlıkla özel bir hesaba izinsiz olarak girerse, Kullanıcı derhal gerekli işlemleri yapması için bizimle iletişime geçerek Türk Üroloji Derneğini bilgilendirmeyi taahhüt eder.

Kullanıcı, kendisi tarafından girilmemiş olan kullanıcı hesabı verilerini silme veya değiştirme, yetkilendirme olmadan veri girme veya kullanıcı hesabındaki herhangi bir işlevi değiştirme yetkisine sahip değildir.

Kullanıcı, burada sunulan kullanıcı hesabına veya hizmetlerine virüs, kötü amaçlı yazılım veya diğer zararlı teknolojilerin girmemesini sağlamalıdır.

Herhangi bir yetkisiz hesaba erişim, Fransız Ceza Kanunu tarafından öngörülen anlamda hileli erişim olarak kabul edilecektir.

Kullanıcı, izinsiz erişilen tüm bilgileri gizli bilgiler olarak değerlendirmeyi taahhüt eder ve sonuç olarak ifşa etmez.

Kullanıcı özellikle bir sayfayı aşırı yüklemeye yönelik herhangi bir faaliyette bulunmaktan kaçınmalıdır; sıçrama işlemleri veya kullanıcı hesabının ve / veya Web Sitelerinin çalışmasını engelleyen veya değiştiren herhangi bir işlem.

Kullanıcı, kullanıcı hesabının ve / veya Web sitesinin düzgün çalışmasını engelleyebilecek herhangi bir türde cihaz veya yazılımı kullanmayacaktır.

Kullanıcı, İnternet’in özelliklerini ve sınırlamalarını kabul eder. Kullanıcı, İnternette dolaşan bilgilerin, özellikle de kaçırılmaya karşı mutlaka korunmadığının bilincindedir.

Türk Üroloji Derneği, kullanıcı hesabını her türlü riske karşı korumak için, en son teknolojiye uygun olarak ve işlenen bilgilerin niteliğini göz önünde bulundurarak elinden geleni yapmaktadır.

Kullanıcı, özellikle güvende tutulması gereken kullanıcı adı ve şifresiyle ilgili olarak kendi güvenliğini sağlamak ve kendi verilerini ve / veya yazılımını virüslerden korumak için uygun önlemleri alır.

Madde 12. Sorumluluk

Türk Üroloji Derneği, bir Kullanıcı tarafından bu Genel Kullanım Koşullarının ihlal edilmesinden veya kullanıcı hesabındaki kullanıcı faaliyetlerinden (suiistimali teşkil etmemiş olsun veya olmasın) sorumlu tutulamaz.

Madde 13. Fikri mülkiyet

13.1 Türk Üroloji Derneğine Ait Öğeler

Bu Genel Kullanım Koşulları, Fikri Mülkiyet Haklarını Kullananın, Türk Üroloji Derneğine ait eşyalar üzerindeki herhangi bir devri anlamına gelmez.

Genel yapıyı, ticari markaları, çizimleri, modelleri, animasyonlu veya statik görüntüleri, metinleri, fotoğrafları, logoları, stil rehberlerini, yazılımları ve programları, arama motorlarını, veri tabanlarını, sesler, videolar, alan adları, tasarım, Türk Üroloji Derneği bilgisi ve kullanıcı hesabını veya diğer bilgileri içeren diğer tüm öğeler, Türk Üroloji Derneğinin veya verilen ortakların veya üçüncü şahısların münhasır mülküdür. Bir lisans ve mevcut yasalara göre tanınan veya tanınan fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadır.

Türk Üroloji Derneğinin açık izni olmadan bu maddelerin herhangi birinin tamamen veya kısmen çoğaltılması ve / veya temsil edilmesi yasaktır ve Fikri Mülkiyet Kanunu hükümleri uyarınca cezalandırılabilecek bir ihlal teşkil eder.

Bu nedenle, Kullanıcı Türk Üroloji Derneği’nin fikri mülkiyet haklarını doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilecek herhangi bir faaliyet veya eylemden kaçınacaktır.

13.2 Üçüncü taraf ürünleri

Ticari markalar, çizimler, modeller, resimler, metinler, fotoğraflar, makaleler, çalışmalar ve logolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü şahıslara ait olan ürünler, yazarlarının münhasır mülkiyetidir ve mevcut kanunlarla tanınan fikri mülkiyet kanunlarıyla korunmaktadır.

Kullanıcı, öğelerin kullanıcı hesabında bulunduğu üçüncü şahısların mülkiyet haklarını doğrudan veya dolaylı olarak ihlal etme veya ad, ticari marka, logo, yazılım, bilgi, veri tabanı veya belgeleri ne olursa olsun herhangi bir şekilde kullanma yetkisine sahip değildir. Genel Kullanım Koşulları sırasında genel olarak Kullanıcıya açıklanmıştır.

Kullanıcı, kullanıcı hesabında bulunan maddelere ilişkin olarak üçüncü şahısların tüm haklarına saygı göstermeyi taahhüt eder ve üçüncü şahısların eşyalarını herhangi bir amaç için akla getiren herhangi bir öğeyi kullanmaktan kaçınır.

Bu bağlamda, Kullanıcı, üçüncü tarafların söz konusu haklarını korumak için gerekli tüm önlemleri almayı ve özellikle de mülk sahipliğine yapılan herhangi bir veri, bilgi ve daha genel olarak erişilebilecek öğelere ilişkin herhangi bir referansı değiştirmeden tutmayı taahhüt eder. Kullanıcı hesabı veya üçüncü şahıslar tarafından sağlananlar.

Madde 14. Veri koruma

Kullanıcı kişisel bilgileri Web Sitelerini kullandığında toplanabilir. Daha fazla bilgi için, lütfen Gizlilik ve Veri Güvenliğimize bakın.

Madde 15. Çerezler

Kullanıcı hesabındaki bir oturum sırasında, çerezler veya diğer izleyiciler Web Sitelerinde veya Kullanıcı terminalinde oturabilir. Daha fazla bilgi için, lütfen Çerez Politikamızı okuyun.

Madde 16. Bağlantılar

Kullanıcılar, Türk Üroloji Derneği’nin köprü politikamızda belirtildiği şekilde açık ve önceden yetkilendirilmemesi durumunda, kullanıcı hesabına bağlantılar ekleyemezler.

Madde 17. Kullanıcı hesabındaki reklam ve promosyon teklifleri

Türk Üroloji Derneği, kullanıcı hesabına ücretsiz veya ücretli reklam veya tanıtım mesajları yayınlama hakkını saklı tutar.

Madde 18. Genel hükümler

18.1 Müsait değil / Mücbir Sebep

Endüstriyel bozulma veya öngörülemeyen diğer durumlarda, ÜROTÜRK, Kullanıcı ve / veya satın aldığı ürün / hizmet alıcısı tarafından yapılan para kaybı sorumluluğunu kabul etmez.

ÜROTÜRK, beklenmeyen koşullar nedeniyle Web Sitelerinin kullanılamamasına ilişkin tüm sorumlulukları reddeder.

18.2 İyi niyet

Taraflar, yükümlülüklerini iyi niyetli bir ruhla yerine getirmeyi kabul ederler.

18.3 Gerçek

Taraflar, mevcut girişimlerin doğru olduğunu beyan eder.

Ayrıca, bildikleri kadarıyla, eğer varsa, diğer tarafın rızasını değiştirecek bir unsur olmadığını beyan ederler.

18.4 Başlıklar

Bu Genel Kullanım Koşullarındaki başlık başlıkları ile hükümlerin herhangi biri arasındaki çelişkiden kaynaklanan yorumlamada güçlük olması durumunda, söz konusu başlıklar geçersiz sayılır.

18.5 Boşluklar

Bu Genel Kullanım Koşullarının bir veya daha fazla hükmünün geçersiz olduğu veya geçerli bir yasa veya düzenlemeye uygun olarak veya yargı yetkisine sahip bir mahkemenin nihai adli kararının sonucu olarak tutulması halinde, kalan hükümler yürürlükte kalacaktır.

18.6 Toleranslar

Taraflar, bir durumun taraflarından birinin toleransının diğer tarafa herhangi bir hak tanımadığını kabul eder. Ayrıca, bu tür bir tolerans söz konusu hakların kullanılması için bir feragat olarak yorumlanmayacaktır.

18.7 Transfer

Kullanıcı, bu Genel Kullanım Koşullarından doğan hak ve yükümlülüklerin, özellikle bir birleşme veya devralma durumunda, Türk Üroloji Derneği tarafından üçüncü bir tarafa devredilebileceğini kabul eder.

18.8 İspat sözleşmesi

Genel Kullanım Koşullarının taraflar arasında elektronik yollarla kabulü, kâğıt biçimindeki bir anlaşmayla aynı rekabetçi değere sahip olacaktır.

Türk Üroloji Derneği’nin BT sistemlerinde saklanan bilgisayarlı kayıtlar makul güvenlik koşullarında tutulmalı ve taraflar arasındaki iletişimlerin, siparişlerin ve ödemelerin kanıtı olarak kabul edilmelidir.

Sözleşmeli belgelerin, siparişlerin ve faturaların korunması, güvenilir ve dayanıklı bir yedekleme ortamında gerçekleştirilir ve delil olarak üretilebilir.

Madde 20. Uygulanabilir yasa

Kullanıcı hesabında sunulan tüm bilgiler İngilizcedir.

Bu Genel Kullanım Koşulları Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir.

Aynı şekilde hem maddi kurallar hem de biçim kurallar için de aynı şekilde, önemli veya aksesuar yükümlülüklerin yerine getirilme yerine bakılmamaktadır.

Madde 21. Uygulanabilir yargı

KULLANIM ŞARTLARININ YORUMLANMASI VEYA PERFORMANSINDAN KAYNAKLANAN BİR ÇALIŞMA OLAYINDAN, UYGULANAN YARGILANMA HAZIRLANMASI ÜZERİNE DOĞRUDAN, ACİL DURUMLARDA VEYA TALEP EDİLEBİLİR.

  • İletişim
    Adres: Prof. Nurettin Öktel Sokak, Lale Palas Apt., 10/2 34382 Şişli - İstanbul
  • Tel: (212) 232 46 89 - (212) 241 76 62
  • Faks: (212) 233 98 04
  • e-posta: [email protected]
Hide picture